kdo jsem?

 

 

 

Lukáš Rybčák

Moje cesta k financím

K finančnímu poradenství jsem se dostal náhodou v roce 2012. Moc lidí mi nevěřilo. Byl jsem mladý, nezkušený, ale odhodlaný se prosadit a dokázat svému okolí že uspěju.
Od počátku mi tento obor přišel zajímavý. Představa, že začnu podnikat s minimálními náklady, mohu si život a čas řídit podle sebe, pomáhat lidem a má odměna za odvedenou práci závisí jen na mně, se mi zamlouvala každým dnem víc a víc. V roce 2014 jsem tedy podal výpověď v rodinné firmě a do světa financí jsem se vydal naplno.

Druhý rychlostní stupeň jsem ale zařadil až v roce 2017, kdy jsem se stal součástí finanční skupiny eDO. To byla již doba, kdy se finanční poradce začínal řadit mezi prestižní profese a naše odbornost, spojená s uměním řešit nestandardní případy s přidanou hodnotou byla vyhledávána stále častěji. Dnes, po 11 letech, mohu z pozice Senior manažera říct, že jsem se tenkrát rozhodl správně.

Lukáš Rybčák

Jaký jsem?

Osobní a profesní život se mi podařilo vyvážit a to díky rodinnému zázemí, které společně s mojí partnerkou budujeme a ve kterém vychováváme našeho syna. Mimo jiné také rád cestuji, sportuji a pochutnávám si na dobrém jídle v dobré společnosti.

Rád poznávám nové, pozitivní lidi. Naopak, nevyhledávám lidi negativně a nenávistně naladěné, stejně tak pro mě nejsou důležité politické debaty v hospodách. Mojí oblíbenou formou odpočinku a sebevzdělávání se staly podcasty různých druhů.

Lidský přístup, síla dlouhodobé spolupráce a přesvědčení, že co bych nedoporučil sám sobě, nedoporučil bych svým klientům, mě nabíjí pozitivní energií do mého podnikání a dalších cílů. Mým hlavním působištěm je Praha, kraj Vysočina a Jižní Čechy, ale starám se o klienty i z jiných krajů ČR, takže vzdálenost není překážkou.

Lukáš Rybčák

Jak pracuji?

Mojí pracovní náplní je především pravidelná akvizice nových klientů, tak servis těch stávajících. Další a neméně důležitou rolí je vytvářet příjemné zázemí a prostředí pro jak začínající, tak zkušenější finanční poradce a realitní makléře.

Aktuálně vedu tým 8 lidí a ač je každý z nich originál, naší společnou vizi komplexního a dlouhodobého poradenství se nám tímto daří dostávat mezi větší počet lidí a firem. To mě naplňuje a dělá šťastným.