edo reality

 

 

 

S čím Vám mohu pomoci?

  • prodej, pronájem, investiční byty, developerské projekty

Finance a reality spolu synergicky skvěle fungují. Pokud se rozhodnete pro spolupráci se mnou a svěříte mi své finance, můžete se na mě spolehlivě obrátit i se svými nemovitostmi.

Pro tyto případy mám na sebe navázaného makléře, který je prověřený ekosystémem eDO a za kterého bych dal ruku do ohně. Homestaging, videoprohlídky, fotky dronem, cílená marketingová kampaň, 3D vizualizace, profesionální fotky = to jsou hlavní aspekty moderní realitky, kde už nikdy nebudete litovat provize, jež nám za tyto služby zaplatíte.

Lukáš Rybčák

A jak to celé probíhá?

Moje služba začíná podrobnou finanční analýzou. Čím více k sobě budeme upřímní, tím lépe se budete v budoucnu mít.

Protože nejsem vystudovaný ekonom, nezakládám si na odborných výrazech a nehraju si na něj, naopak za důležitější považuji, abychom si při společné práci seděli lidsky, naše spolupráce měla jasně stanovená pravidla, a hlavně, aby Vám to celé dávalo smysl. U mě se Vám nestane, že budete platit nesmyslné částky za finanční produkty, které nepotřebujete, nebo nedokážete vlastními slovy popsat.

Probereme základy finanční gramotnosti, vysvětlím Vám princip finančního trhu, stanovíme si pravidla naší spolupráce a představím Vám, na čem by měl stát Váš nový finanční plán.

w

Finanční analýza

Dáme si společně kafe v příjemném prostředí a řekneme si, jaké máte potřeby a přání.

FinančNí plán

Příprava finančního plánu dle vašich potřeb, tak aby byly co nejdříve splněny.

Pravidelný servis

Prvním obchodem to nekončí, naopak, tady spolupráce začíná z dlouhodobého hlediska.

Lukáš Rybčák

Články ze světa financí